Nasiona Marihuany – Gdzie Można Kupić?

Marihuana wywołuje wiele kontrowersji. Większość z nas kojarzy ją z rośliną o właściwościach narkotycznych. Nie jest to prawdą. Wiele z nich to także rośliny przemysłowe używane od tysięcy lat. Jak je odróżnić i gdzie można kupić nasiona marihuany?

Rośliny przemysłowe a narkotyczne

Chcąc dokonać zakupu najpierw musimy wiedzieć co kupić, i jak odróżnić rośliny. Oto kilka wskazówek. Odróżnienie roślin przemysłowych od tych nazywanych marihuaną nie jest trudne, gdy rośliny są już rozwinięta, a najlepiej w stanie kwitnienia. Rośliny przemysłowe są jednopienne. Rośliny, które możemy nazywać marihuaną są wielopienne.

Rozróżnienie nasion jest już dużo trudniejsze i tu już trzeba posiadać naprawdę dużą wiedzę. Nie ma tu jednego patentu, który podpowiedział by nam jednoznaczne rozwiązanie. Dlatego tak wielkie znaczenie ma miejsce, w którym chcemy kupić nasiona marihuany. Musi być to miejsce sprawdzone, do którego mamy zaufanie.

Prekursorzy branży

Pierwsze firmy sprzedająca nasiona marihuany powstały w Holandii w latach osiemdziesiątych a nie oficjalnie nawet dużo wcześniej. Wiele z tych firm nadal jest na rynku i cieszy się dużą renomą. Do prekursorów tego rynku na pewno można zaliczyć Dutch Passion. Inni znani producenci to Green House Seeds, Sensi Seeds czy Royal Queen Seeds. Obecnie większość producentów pochodzi z Holandii i Hiszpanii. Na rynku pojawiło się również wielu, młodych, ale godnych zaufania producentów, takich jak Akseeds. W Polsce prekursorem branży nasion marihuany jest sklep thc-thc, najstarszy sklep sprzedający nasiona konopi w PL.

Gdzie można kupić nasiona marihuany?

Duża ilość producentów posiada własne sklepy w krajach, w których mają swoje siedziby. Większość z nich prowadzi również sklepy wysyłkowe. I to właśnie przez Internet najłatwiej jest nabyć nasiona do naszej kolekcji. Nasiona najlepiej kupić przez internet w sklepie, który znajduje się w kraju, w którym się znajdujemy. Dzięki temu nasza zamówiona paczka na pewno nie trafi w ręce kontroli celnej. W naszym kraju, czyli Polsce funkcjonują również sklepy internetowe. Jest ich obecnie całkiem sporo, ale niestety nie wszystkie sprzedają to, co opisują na swoich stronach. Nie zawsze dostaniesz w nich genetykę taką, jaką byś chciał. Zapoznaj się z tym artykułem: Jak Zakupić Jakościowo Dobrą Genetykę? a zobaczysz czemu tak jest.

Sklep internetowy z nasionami konopi, w którym zrobimy zakupy, powinien znajdować się w kraju innym niż Polska. Sklepy na swoich stronach zawsze zamieszczają informację, że serwer znajduje się po za terytorium Polski. Ale czy tak jest na pewno? Okazuje się, że nie. Sprzedawcy po prostu kłamią. Na jednym z profesjonalnych for internetowych o uprawie marihuany znaleźliśmy ciekawy temat. Użytkownik opisuje tam problem związany właśnie z tym zjawiskiem. Co więcej pokazuje, jak można sprawdzić, gdzie znajduje się serwer sklepu. Link do tego tematu znajdziesz tutaj: Gdzie kupić nasiona, niby PRO sklepy. Polecamy przeczytać ten temat.

Zadając sobie pytanie, gdzie można kupić nasiona marihuany musimy przede wszystkim zwrócić uwagę na wybór sprawdzonego dostawcy. Ważne jest, by był on wiarygodny i dostarczył odpowiednie nasiona do naszej kolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CarBOO.pl