Choroby Nowotworowe, a Marihuana Medyczna

Problemy z nowotworami i rakami w Polsce to codzienność. Ludzie cierpią z bólu, ludzie nie widzą sposobu na to, żeby się leczyć i żeby w ogóle przeżyć. Rozwiązanie problemów w większości przypadków byłaby marihuana medyczna niemająca sobie pod tym względem równych. Te osoby, które mają silne bóle mogą dostać morfinę, ale to bardzo silny narkotyk. W takim przypadku konopie indyjskie byłby o wiele lepszym rozwiązaniem.

Działają lepiej, ale i są o wiele bardziej bezpieczne. Jeśli ktoś z rodziny ma nowotwór to trzeba odesłać go do lekarza po receptę na marihuanę dostępną legalnie w naszym kraju. Mowa o odmianę leczniczej, a nie rekreacyjnej. Trzy apteki w Polsce prowadzą jej sprzedaż, ale to się zapewne zmieni w najbliższych miesiącach. Nawet w bardzo ciężkich przypadkach takie konopie lecznice bardzo dobrze działają. Nie zawierają dużej ilości THC także nie trzeba się martwić, że osoba, która je zażywa będzie pobudzona, będzie miała halucynacje. To działa inaczej niż znana wielu osobom marihuana, dlatego jest o wiele bezpieczniejsza.

Na co konkretnie można stosować w nowotworach marihuanę?

Jeśli pojawia się nowotwór to w Polsce stosowana jest od razu radioterapia wyniszczająca cały organizm. Właśnie wtedy warto zastosować konopie, która pomoże przebrnąć przez ten trudny czas. Oczywiście przy radioterapii stosuje się chemię, a to już całkowicie wyniszcza organizm i mało, kto jest w stanie to przetrwać. W tym przypadku od razu trzeba zgłosić się do lekarza, żeby przepisał marihuanę leczniczą, a pomożemy osobie chorej najskuteczniej jak się tylko da.

Jeżeli jest rak bardzo mocno zaawansowany i nie ma szans na wyjście z tego to marihuana jest wstanie pomóc takiej osobie o wiele mniej cierpieć. Ból może dawać się takie osobie we znaki, a marihuana doprowadza do rozluźnienia, a nawet zwiotczenia mięśni. Wykorzystując ten naturalny lek powstający dzięki marihuanie medycznej można zdziałać prawdziwe cuda. Im wcześniej się po niego sięgnie tym szybciej się o tym wszystkim przekonamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CarBOO.pl